Değerli müşterimiz. Soru Cevap Bölümüne Hoşgeldiniz!

Bu köşemizde sıklıkla duyduğumuz ve her seferinde yanıtlamaktan keyif aldığımız soruları sizler için cevapladık.

Sizlerde aklınıza gelen tüm soruları tarafımızla ilebilir ve kafanızdaki soru işaretlerinizi giderebilirsiniz.

Question Boy Uzatan Ayakkabı Nasıl Boy Uzatıyor
Answer 

Değerli müşterimiz ürünlerimizin arka kısmı normal ayakkabıya göre 1.7 Cm. daha uzun üretilmektedir bu sayede ürün içerisine gizli bir topuk yerleştirilebiliyor hem ayak topuğunuz hem de gizli topuk için gerekli alan bu şekilde sağlandıktan sonra ürün boy uzatan ayakkabı olma özelliğini alıyor. Arka kısımdaki 1.7 Cm pay 5 ve 7 cm. De aynı iken 9 Cm. De 2.2 Cm. Çıkmaktadır.

Question Dışarıdan Belli Olur Mu?
AnswerÜrünlerimiz modelistlerimiz ve ayakkabı ustalarımızca özenle tasarlanmıştır hassas ölçümler sonucunda doğan boy uzatan ayakkabılarımız asla dışarıdan fark edilmez.

Question Ayağımdan Çıkar mı?
AnswerÜrünlerimizin matematiği son derece gelişmiştir ürün hem dışarından fark edilmeyecek şekilde tasarlanmış hemde hem ayağınız hemde gizli topuk mekanizması için yeterli pay ürün içerisinde mevcuttur, bundan dolayı ayağınızdan çıkma problemi asla yaşamazsınız

Question Kaç Günde Teslim Ediliyor
AnswerDeğerli müşterimiz; ürünlerimizin hepsi deneyimi özel ustalarımızca tamamen el yapımı olarak üretilemektedir bundan dolayı bir el yapımı ayakkabının ideal yapım süresi 10 iş günüdür. Acil olarak üretilmesini istediğiniz bir durum söz konusuysa lütfen canlı destekten ya da whatsapp hatlarımızdan satış uzmanımızla irtibat kurunuz size yardımcı olmaktan keyif duyacaklardır.

Question Mağazanız Var Mı?
AnswerDeğerli Müşterilerimiz;

Mağazamız anadolu yakası kartal lokasyonunda bulunmaktadır . Dilerseniz mağazamızı ziyaret edip örnek modellere bakabilir ve siparişinizi mağazamızdan oluşturabilirsiniz. Sipariş üzerine kişiye özel ürün ürettiğimizden her üründe stoklarımız bulunmayabilir.

Question İade ve Değişim Var mı?
Answerİade ve değişim hakkınız mevcuttur. Değiştirmek istediğiniz ürünü tarafımıza yollayıp numara değişimi yapabilirsiniz

İade etmek istediğiniz ürünü tarafımıza gönderip iade edebilirsiniz geri ödemeler ortalama 4 hafta sürmektedir bunun nedeniyse ustalarımızca ürünün incelenmesi ve satışa müsait raporu ermelerinden kaynaklanmaktadır.